Infolinia: 24 366 80 80 lub 500 190 106
email: biuro@chemgaz.pl

Kontakt

Chem-Gaz Sp. z o.o.

ul. Pokorna 2/211
00-199 Warszawa
tel.: +48 (22) 398 23 21

NIP: 951-227-46-04

Nr konta PKO BP:
49 1020 3974 0000 5902 0181 1520

Biuro Handlowe w Płocku

ul. Synów Pułku 1
09-403 Płock
tel/fax: +48 (24) 366 80 80

tel.: +48 (24) 367 67 77
kom. +48 500 190 106
email: biuro@chemgaz.pl
GG: 55247273

Dane rejestrowe spółki:

Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy,
XIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000323615, REGON 141739026,
NIP: 951-227-46-04
Kapitał zakładowy wpłacony: 1.000.000 zł

Firma w 100% Polska  

 

Nasi doradcy handlowi:
 

Sławomir Baranowski
(woj. mazowieckie)
tel: 500-190-185
s.baranowski@chemgaz.pl
Bartek Jeznach
(woj. mazowieckie)
tel: 501-175-750
b.jeznach@chemgaz.pl
Bogusław Hajduk
(woj. kujawsko-pomorskie)
tel: 514-024-700
b.hajduk@chemgaz.pl
     
Emilia Pietrzak
(woj. łódzkie)
tel: 533-310-033
e.pietrzak@chemgaz.pl
Agnieszka Piernicka
(woj. pomorskie oraz warmińsko-mazurskie)
tel: 517-582-114
gdynia@chemgaz.pl
 
Kamil Komornicki
(woj. wielkopolskie)
tel: 514-009-006
k.komornicki@chemgaz.pl